Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
 

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Moj gospodin savršeni Empty Moj gospodin savršeni Ned Jul 25 2010, 05:59

TheWeird

TheWeird
Admin
Admin
Okej, pomirila sam se s tim da ne postoji (bar mislim da jesam)...ali ipak imam mrrrrrvicu malu nade da ću ga pronaći... [You must be registered and logged in to see this image.] Jel imate vi svog "gospodina savršenog". Kako on treba da izgleda...izvolte, pustite mašti na volju.. [You must be registered and logged in to see this image.]

http://www.druzaja.serbianforum.info

2Moj gospodin savršeni Empty Re: Moj gospodin savršeni Ned Jul 25 2010, 23:02

*KaJa*

*KaJa*
Super spamer
Super spamer
Jos uvek o tome ne razmisljam cim krenem javljam. biggrin

3Moj gospodin savršeni Empty Re: Moj gospodin savršeni Sub Jul 31 2010, 06:01

TheWeird

TheWeird
Admin
Admin
Danas sam baš videla jednog...skroz se uklopio u fizički opis "mog savršenog" [You must be registered and logged in to see this image.]
Duga crna loknasta kosa, visok oko 185cm, kratka bradica (onako samo da bocka), razvijene ruke i stomačićććć ♥ Inače, ruke su mi još jedan bitan faktor kod dečka...ne znam, volim kad ima lepe ruke, uredne nokte i tako to... [You must be registered and logged in to see this image.]

A što se tiče ovako, psihičkih osobina, da me razume na prvom mestu. Da je duhovit, da mogu s njim da pričam i kad mi je super i kad mi je loše, da je inteligentan..ono, ne znam...Nema pravila...nekad mi se baš ovakav dečko ne dopadne, a nekad mi se neko drugačiji dopadne. To mogu da znam samo kad ga vidim...ako bude BUM! Počnem da se tresem i kroz glavu mi prođe 123423 nekih totalno glupavih misli, to je to! [You must be registered and logged in to see this image.]

http://www.druzaja.serbianforum.info

Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

 
  •  

Ćaskanje
Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions