Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
 

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1"Ali, tata, to je šanel!" Empty "Ali, tata, to je šanel!" Sub Jul 24 2010, 23:31

TheWeird

TheWeird
Admin
Admin
Naletela sam na neku stvar, stvarno stvarno prelepu. Znate, one stvari što vam se javljaju samo u snu [You must be registered and logged in to see this image.] Naravno, bila je stvarno stvarno skupa jer je bila, kao što piše u naslovu, marke Coco Chanel [You must be registered and logged in to see this image.] Našla sam kasnije istu kod kineza...tačnije istog dizajna, ali to nije to...nije Šanel! :/ Ne znam...ali ta marka nekako daje neku posebnu čar svemu.
Jel i kod vas tako....il sam samo ja zaljubljena u markiranu odeću? [You must be registered and logged in to see this image.] I šta radite npr, kad vaši neće da vam plate to što vam se svidi...? Jel ubeđujete il se opraštate od nje (što meni nikako ne polazi za rukom :/)?

http://www.druzaja.serbianforum.info

2"Ali, tata, to je šanel!" Empty Re: "Ali, tata, to je šanel!" Ned Jul 25 2010, 03:03

*KaJa*

*KaJa*
Super spamer
Super spamer
Ih ko nevoli takve stvari!!! biggrin
Najvise volim da bacam pare na kozmetiku posebno na parfeme.Obozavam ih.Samo sto sam se ja od takvih stvari naucila da se oprostim jer mislim da sam jos mala.Ali od prve plate u SOPING.Sala, stvarno nikad nisam i nikad ni necu opterecivati roditelje.Ali umem i ja da zapnem kada je to moguce ;)Inace i obozavam haljine ali bas one tzv.damske koje mi bastrebaju posebno za moje nastupe ali je to kod na nemoguce naci osim za odrasle i to na jedvite jade.Kupila bih ja i za te odrasle ali stacu kad sam niska. Mad

3"Ali, tata, to je šanel!" Empty Re: "Ali, tata, to je šanel!" Ned Jul 25 2010, 05:49

TheWeird

TheWeird
Admin
Admin
Čoveče! Nisam provalila da imaš 12 godina...Po pisanju sam mislila da si starija od mene... [You must be registered and logged in to see this image.]
Joj, i ja sam na Avon dala pare i pare...i sad mogu sve samo da bacim -.- Okej, parfemi i sjajevi za usne su im ekstra...i Shock maskara...al oni preparati za mitisere i to...užas! Od kad ih koristim, imam više bubuljica nego ranije -.-
I ja ih ne opterećujem baš puno. Ali nervira me kad ne jedem po mesec dana u školi da bi uštedela da kupim nešto (šminku, neku kremu, šampon ili tako nešto) a posle svi to koriste...a oni svi primaju plate! -.- nepravda [You must be registered and logged in to see this image.]

http://www.druzaja.serbianforum.info

4"Ali, tata, to je šanel!" Empty Re: "Ali, tata, to je šanel!" Uto Jul 27 2010, 21:33

Cam

Cam
Početnik u spamu
Početnik u spamu
Ne volim soping i nisam luda za markiranim stvarima pa nemam problema sa tim...(:

Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

 
  •  

Ćaskanje
Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions