Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
 

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Rock muzika izumire? Empty Rock muzika izumire? Sub Jul 24 2010, 23:16

TheWeird

TheWeird
Admin
Admin
Sad baš razmišljam...Teško se danas može naići na neku novu rock grupu. Uglavnom se sve brzo raspadnu jer nemaju podršku od strane medija. Ali zbog toga, novih "grandovaca" ima kol`ko oćeš! Ona "Operacija trijumf" je kao nešto i uradila..Sajko i Vukašin su se izvukli. Ali, jel to to? Mislim, zbog čega ne može malo pažnje da se posveti i njima? I jel moraš da pevaš o gaćicama, o tome kako te je prevario, kako nisi laka...da bi ljudi znali za tebe? [You must be registered and logged in to see this image.]

http://www.druzaja.serbianforum.info

2Rock muzika izumire? Empty Re: Rock muzika izumire? Pon Jul 26 2010, 15:47

MISA

MISA
Ozbiljan spamer
Ozbiljan spamer
Ako..ne slušam..

3Rock muzika izumire? Empty Re: Rock muzika izumire? Uto Dec 14 2010, 11:56

gitarista

gitarista
Prolaznik
Prolaznik
ne rovk n roll je živ.mislim da je to ovako.odkako su se guns n roses raspali u 93. došlo je do zatišja.
nešto kao osamdesete samo u jačem obliu(nemogu reć osamdesete su imale dobtih stvari ali prema sedamdesetima nije to ništa)ako se klasika održala tristo godina mislim da će rock barem još koje stoljeće

Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

 
  •  

Ćaskanje
Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions