Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
 

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Najbolja pesma  Empty Najbolja pesma Sub Jul 31 2010, 05:45

TheWeird

TheWeird
Admin
Admin
Koja je po vama najlepša pesma? Mislim na tekst, muziku, sve... [You must be registered and logged in to see this image.]
Ja sam upravo po prvi put preslušala pesmu od Sergeja Ćetkovića - Kad Bi Htijela Ti i oduševila se.. Znala sam napamet celu pesmu, a do sad nisam skontala uopšte o čemu se priča...prelepa je! [You must be registered and logged in to see this image.]

http://www.druzaja.serbianforum.info

2Najbolja pesma  Empty Re: Najbolja pesma Uto Dec 14 2010, 12:05

gitarista

gitarista
Prolaznik
Prolaznik
ah najbolje pjesme po tekstu su mi od sixx am sve iz tog albuma koji su do sada izdali a muziku jednostavno obožavam ali mi nije najdraža.
što se muzike tiče najdraži su mi guns n roses obožavam te solaže taj glas koji se može promijeniti na tiseće naćina i taj stil s kojim je slash svirao u gunsima.nemože se reć da je neka pjesma najbolja.ovisi o raspoloženju.nećeš slušati balade kada želiš nešto razbiti jelda(osim ako se ne želiš smiriti)

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

 
  •  

Ćaskanje
Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions