Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
 

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Moj Meni *111# Empty Moj Meni *111# Ned Jul 11 2010, 14:32

NASR1

NASR1
Admin
Admin
Šta je danas na meniju?

Zašto svoj telefon ne biste koristili baš onako kako vama odgovara? Besplatno pozovite broj *111# i putem servisa Moj meni napravite sami svoj koktel mobilnih servisa koje najčešće koristite i - uštedite novac!


Mnoge stvari u životu biramo po svom ukusu - omiljena jela, garderobu, prijatelje, mesta na kojima ćemo provesti odmor... Telenorovi pripejd korisnici sada imaju priliku da po svom ukusu skroje i paket mobilnih usluga kojima se najviše služe i da za uloženi novac dobiju mnogo više nego što su očekivali. Primamljivi letnji kokteli na servisu Moj meni, kome se pristupa pozivanjem broja *111#, za nove korisnike uključuju sledeće neodoljive kombinacije:

Moj Miks - za one koji telefon koriste "punim plućima": za samo 200 dinara korisnik ostvaruje pravo na čak 400 minuta razgovora u okviru Telenorove mreže, 400 poruka u domaćem SMS saobraćaju, kao i 40 megabajta u domaćem GPRS saobraćaju.

10 para minut - da nikad ne ostanete "bez teksta": za samo 200 dinara korisnik ostvaruje pravo na čak 2000 minuta razgovora u okviru Telenorove mreže!

10 puta veći kredit - najbolja mera za borbu s ekonomskom krizom: za samo 200 dinara korisnik dobija 2000 dinara kredita koje po želji raspoređuje na razgovore, SMS, MMS i video pozive u okviru Telenorove mreže!

Dok novi korisnici imaju jedinstvenu cenu od 200 dinara za sve tri ponude, postojeći korisnici dobijaju ponudu kreiranu prema navikama u korišćenju mobilnog telefona, tj. imaju cene prilagođene njihovim potrebama, što znači da cene navedenih ponuda ne moraju nužno biti iste.

Prednostima servisa Moj meni ovde nije kraj: uz navedene ponude ne morate brinuti zbog skrivenih troškova, jer se tokom njihovog korišćenja ne naplaćuje usluga uspostavljanja veze, dok se tarifiranje vrši po minutu razgovora! Svi Moj meni servisi mogu da se koriste tokom sedam dana od datuma kupovine i zato već danas pozovite *111#!

http://www.zabava.forumotion.co.uk

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

 
  •  

Ćaskanje
Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions